MenoraGate

Menora Gate – Raport społeczny dotyczący wewnętrznego rozbioru polski 1945-2013

Odzyskajmy własne państwo

 

Obywatel Polski vs Syjonizm i Masoneria

Wewnętrzny atak syjonistów na Polską wolność i suwerenność wchodzi w swą ostatnia fazę, jaką jest ogólnospołeczna demoralizacja i deprawacja czyniona za sprawa pozorowanej wojny tezy z antytezą na płaszczyźnie społecznej, politycznej i ekonomicznej.
(po -pis, państwo – kościół, liberalizm – demokracja…)

Oprócz działań uświadamiających należy jak najszybciej rozpocząć działania mające na celu przejęcia kontroli nad internetem dążące do zduszenia masowych prowokacji  rządowych związanych z forami pro partyjnymi i spamem tworzonym przez użytecznych idiotów władzy i religii.

Element nastawienia przeciwko sobie zwolenników partii politycznych jest sztuczna struktura podziału, która wymusza chaos jako czynnik destabilizacji,pozory wolności i wyboru sprzyjają zakulisowym manipulacjom środowiskowym oraz powolnemu zwiększeniu kontroli społecznej nad zdezorientowanym i biernym społeczeństwem.

Przejęcie internetu ma w skuteczny sposób zmienić sposób myślenia Polaków oraz ukrócić działania pro partyjne i spamerskie. Ten zalążek rewolucji posłuży celowi wyższemu, jakim będzie rewolucja totalna w wyniku, której państwo polskie zostanie przejęte przez naród i rząd kontraktowy …

Pierwszym etapem rewolucji jest stworzenie raportu społecznego opisującego proces zniszczenia państwa polskiego w latach 1945-2013.

Projekt ten mający wymowna nazwę „Menora Gate” stanie się również początkiem pierwszego procesu społecznego wytoczonego przez naród polski wrogom polski skupionym wokół idei globalnego syjonizmu (dążenie do pozbawienia państwa polskiego suwerenności poprzez multikulturowość, uległość polityczna i militarna – obcej strukturze ustawodawczej) …

Raport ten będzie podstawa aktu oskarżenia, który trafi do europejskiego trybunału praw człowieka .

Ten proces stanie się międzynarodowym precedensem pociągającym za sobą kolejne procesy wytaczane przez narody ukrytym w strukturach władz wrogom wolnych kulturowo i ekonomicznie oraz suwerennych państw narodowych.

Każdy z was może dołożyć cegiełkę do tego epokowego dzieła będącego początkiem sprawiedliwości społecznej i ostatnim aktem prawnym, który poprzedzi rewolucje totalna …

Celem zdrowej postawy obywatelskiej  jest obrona państwa nawet kosztem życia i zdrowa… Jeśli tchórzostwo, anonimowość  i obojętność  jest twoja jedyną tarcza nie zasługujesz na wolność i obywatelstwo własnego państwa !

Wojciech Dydymus Dydymski
Liga Świata

http://menoragate.wordpress.com

Menora Gate  Liga Świata

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s